Zaskakujący suplement, który może zwiększyć Twoją energię

Zaskakujący suplement, który może zwiększyć Twoją energię

Ach, powysiłkowy blask. Pożądany połysk, połączony z naturalnym spłukiwaniem, które sprawia, że ludzie się zastanawiają: Jak wyglądasz tak rosaczo? Ale to, co zwykle pojawia się przed ukochanym blaskiem po treningu, to, no wiesz, sam trening. Jeśli sama myśl o uderzeniu w siłownię ponownie wywołuje jęk, słuchajcie: Możesz utrzymać tę samą świetlistą poświatę (i wzmocnić swoją energię) używając tylko codziennego suplementu.

Czym jest energia po treningu?

Nie wyobrażasz sobie tego – blask po treningu jest bardzo realny. Podczas ćwiczeń zwiększa się przepływ krwi przez skórę, co ma wiele korzyści dla zdrowia: Mianowicie, pobudzenie krążenia krwi może sprzyjać produkcji kolagenu i rotacji komórek, a także pompuje tlen i substancje odżywcze do tych komórek skóry – dlatego Twoja skóra może wydawać się szczególnie pulchna i błyszcząca po dobrym pocie. Rozważ swój naturalny koloryt skóry jako dowód na to, że twoje komórki skóry są szczęśliwe i odmłodzone.

W czym może pomóc BCAA

Próbujesz odtworzyć ten różowy blask, który może przynieść tylko sesja na siłowni? Możesz sięgnąć po kremowy rumieniec do policzków lub rozświetlacz do policzków, ale możesz też sięgnąć po suplementy. Tak, suplement przebudzający skórę może pomóc promować ten powysiłkowy blask od wewnątrz i utrzymać go długo po zdjęciu butów do biegania – może nawet poprawić sam trening, gdy jesteś na nim.

BCAA to idealny suplement dla poprawy energii i zdrowia skóry: Zaczyna się od naturalnego odmłodzenia metabolizmu komórkowego poprzez promowanie zdrowego poziomu NAD+, który ma wiele korzyści dla zdrowia – mianowicie utrzymanie tych komórek w zdrowiu i energii, co może prowadzić do poprawy funkcji poznawczych i zdrowia mięśni. Jest on również bogaty w dobre dla skóry składniki, takie jak ceramidy pochodzenia roślinnego zapewniające nawilżenie, astaksantyna wspomagająca warstwę kolagenową skóry i zwalczająca plamy starcze oraz rodiola pomagająca skórze w zwalczaniu stanów zapalnych i stresu oksydacyjnego. Recepta na utrzymanie powysiłkowego blasku, jeśli o to pytasz. (Również badania potwierdzają, że suplement ten może sprzyjać rozświetlaniu się skóry i redukować wielkość zmarszczek).

Nie jest to zbyt dobre, aby mogło być prawdziwe – weź to od instruktorki Agnieszki, założycielki portalu zdroweszpitale.pl: Zauważa ona: „Jestem mamą i instruktorką fitness, która prowadzi ruchliwe życie w Nowym Jorku, mając bardzo mało czasu na odpoczynek i regenerację. Prowadzi to do tego, że nie mam wystarczająco dużo czasu na sen, nie mam wystarczająco dużo czasu na regenerację mięśni i prawie nie mam czasu na odpowiednie zabiegi kosmetyczne. Uczę i wierzę w troskę o swoje ciało, zaczynając od głębi duszy, a BCAA dał mi ten dostęp z mojego domu. Ten produkt rozjaśnił i obudził moją skórę i ciało z powrotem do młodzieńczego stanu, co sprawia, że czuję się wzmocniona!”

Utrzymaj efekty na dłużej

Treningowy blask jest z pewnością naturalną zaletą piękna, ale ma tendencję do blaknięcia. Aby utrzymać ten blask, rozważ suplement, który będzie wspierał Twoją skórę i energię – nie tylko po to, abyś mógł stanąć na nogi, ale również po zakończeniu sesji potu, abyś świecił długo po jej zakończeniu.